-->
WWW.AMBIT-POLSKA.PL - serwis komputerowy
serwis komputerowy - WWW.AMBIT-POLSKA.PL o firmie usługi - serwis laptopów, naprawa komputerów sklep komputerowy serwis komputerowy - kontakt
WWW.AMBIT-POLSKA.PL - serwis komputerowy
..::| SERWIS KOMPUTEROWY |::..
naprawa, modernizacja, konserwacja, bezpieczeństwo danych
Świętochłowice; ul. Dworcowa 23

Chorzów; ul. Wolności 31
(punkt przyjęć komputerów- sklep wielobranżowy)

DOJAZD DO KLIENTA - tel. 506 089 989
Biorąc pod uwagę fakt, że każdy klient posiada indywidualne wymagania, proponujemy skontaktować z naszym przedstawicielem, który dokonana wstępnej analizy Państwa potrzeb. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferowanych usług lub wstępnie ustalić warunki stałej współpracy wystarczy zadzwonić: 506 089 989, lub napisać maila na adres info@ambit-polska.pl

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi oferowanych przez nas usług:

 • Serwis komputerowy.

  Oferujemy Państwu kilka opcji serwisu - serwis doraźny, stałą opiekę serwisową (nadzór serwisowy + serwis na telefon).
  Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Działamy na terenie Górnego Śląska (okolice Świetochłowic, Chorzowa, Katowic, Rudy Śląskiej, Bytomia itd.)
  ... wiecej

 • Konserwacja sprzętu biurowego, komputerów i akcesoriów komputerowych.

  W codziennej pracy nie zawsze mamy czas na takie czynności, jak regularne czyszczenie komputerów, nie zawsze także dysponujemy odpowiednimi środkami, aby zapewnić komputerowi wspaniały wygląd i bezawaryjną pracę. Dlatego też bardzo często cenny sprzęt komputerowy pracuje w warunkach higienicznie nie akceptowanych a jego zabrudzenie nie pozostaje to bez wpływu na sprawność i żywotność - my możemy temu zapobiec!
  ... wiecej

 • Administracja i zarządzanie sieciami LAN, podział łączy internetowych.

  Proponujemy państwu usługi z zakresu administracji i zarządzania niewielkimi sieciami LAN. W ramach naszej usługi zapewniamy konfigurację urządzeń sieciowych, zarządzanie grupami roboczymi i kontami użytkowników, instalację oprogramowania, nadzór nad zasadami bezpieczeństwa, usuwanie awarii i usterek, tworzenie kopii zapasowych danych.
  ... wiecej

 • Kampania reklamowa AdWords

  Skuteczna reklama AdWords, dzięki której Państwa firma będzie na pierwszej stronie w wynikach google i dzięki której dotrzecie Państwo do określonej grupy odbiorców. Jest to system Pay Per Click czyli płacą Państwo tylko za kliknięcie w reklamę przez potencjalnego klienta. Dzięki kampanii reklamowej zyskują Państwo więcej klientów, wzrost zysku ze sprzedaży i kontrolują Państwo budżet swojej kampanii. Zachęcamy do promowania swojej firmy z Internecie.
  Z naszej strony:
  Zapewniamy doskonałą obsługę kampanii reklamowej
  Przedstawiamy raporty i statystyki
  Kontrolujemy wyniki
  Określamy właściwe słowa kluczowe
  Stale monitorujemy kampanię i optymalizujemy ją dla Państwa

  ... wiecej

 • Tworzenie stron internetowych, projektowanie serwisów www, usługi webmasterskie.

  Jako zespół pasjonatów e-comerce tj. elektronicznej formy reklamy, dajemy do Twojej dyspozycji najlepszych webmasterów i grafików, którzy w szybko stworzą projekt witryny internetowej twojej firmy, stworzą sklep internetowy spersonalizowany w kierunku asortymentu którym masz zamiar handlować, stworzą szereg bannerów reklamowych, czy też stronę Twojego portfolio. Naszym wielkim atutem wyróżniających nas z pośród rzeszy konkurentów jest szybkość realizacji projektów, oraz ogromna elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta, co z pewnością pozytywnie wpłynie na Twoją opinię o naszej firmie i sprawi że będziesz zadowolony z naszych usług.
  ... wiecej

 • Pozycjonowanie (indeksowanie) w wyszukiwarkach internetowych

  Oferujemy Państwu pomoc z zakresu indeksowania stron internetowych w najpopularniejszych wyszukiwarkach z szczególnym zwróceniem uwagi na www.google.pl. Strony indeksowane są na konkretne słowa lub wyrażenia kluczowe.

  Koszt wypozycjonowania strony ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od ilości słów kluczowych jak również od ich siły (ilości konkurencyjnych stron o tym samym słowie/wyrażeniu kluczowym), oraz ustalany jest na podstawie pozycji którą zajmuje strona w wyszukiwarce, po wpisaniu konkretnego wyrażenia, po okresie przeznaczonym na wypozycjonowanie.
  ... wiecej

 • Projektowanie grafiki, usługi graficzne i poligraficzne

  Oferujemy usługi z zakresu projektowania grafiki (dla potrzeb wydruku jak i prezentacji multimedialnych - www, banery, reklamy itp), a także, choć nie jesteśmy drukarnią - kompleksowe usługi poligraficzne (projekt graficzny + przygotowanie do druku + wydruk). Nasza oferta poligraficzna opiera się na ściśle powiązanej współpracy najlepszymi grafikami jak i z profesjonalnymi drukarniami. Ze względu na liczbę zamówień, oraz okres współpracy otrzymujemy wysokie rabaty, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni cenowo, niejednokrotnie cena druku zamawianego za pośrednictwem naszej firmy jest o wiele niższa niż przy indywidualnym złożeniu zamówienia w drukarni.
  ... wiecej


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - sprawdź nas, a na pewno się nie zawiedziesz!