-->
WWW.AMBIT-POLSKA.PL - serwis komputerowy
serwis komputerowy - WWW.AMBIT-POLSKA.PL serwis komputerowy - informacje o firmie serwis komputerowy - zakres usług sklep komputerowy serwis komputerowy - kontakt
WWW.AMBIT-POLSKA.PL - serwis komputerowy
..::| SERWIS KOMPUTEROWY |::..
naprawa, modernizacja, konserwacja, bezpieczeństwo danych
Świętochłowice; ul. Dworcowa 23

Chorzów; ul. Wolności 31
(punkt przyjęć komputerów- sklep wielobranżowy)

DOJAZD DO KLIENTA - tel. 506 089 989
     Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nowatorskie technologie, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje a także inwestujemy w ciągły rozwój, jesteśmy zawsze na bieżąco z wszelkimi nowinkami pojawiającymi się na rynku komputerowym. Gwarantujemy elastyczność i mobilność, potrafimy dostosować się do potrzeb klienta. Optymalną, profesjonalną obsługę łączymy z atrakcyjnością i konkurencyjnością cen gwarantując jednocześnie kompleksowość obsługi i najwyższą jakość usług jakie świadczymy.

     W naszej firmie pracują doświadczeni i sprawdzeni fachowcy posiadający ogromną wiedzę techniczną i świetnie współpracujący w zespole co gwarantuje szybkie i sprawne rozwiązanie każdego problemu oraz zapewnia profesjonalną realizację wszelkich powierzonych nam zadań i projektów. Współpraca z zaprzyjaźnionymi firmami gwarantuje, że jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować wszelkie zlecenia, nawet te nietypowe które wykraczają nieco poza zakres naszych usług.

Zobacz nasze referencje - kliknij miniaturkę aby powiększyć:
rekomendacje SSI Schafer Sp. z o.o. rekomendacje Stowarzyszenie Turystyczne Trekking Club rekomendacje Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami


Programy partnerskie / certyfikaty:

wd cawiar seagate


     Firma powstała w 2004 roku. Początkowo działalność prowadzona była w Chorzowie, w 2009 roku firma została przeniesiona do Świętochłowic, kolejna zmiana nastąpiła w 2010 roku w którym to nastąpiło ukierunkowanie i sprecyzowanie zakresu oferowanych usług, co przełożyło się na rozwój firmy i umożliwiło dostosowanie naszej pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży informatycznej nasza firma prężnie się rozwija. Od sierpnia 2007 do sierpnia 2010 roku - funkcjonował punkt serwisowy i sklep w centrum Świętochłowic przy ulicy Wyzwolenia 14, punkt ten niestety musiał zostać zlikwidowany, z przyczyn od nas niezależnych. Firma na krótki okres została przeniesiona do Bytomia. W styczniu 2011 roku serwis / sklep został ponownie uruchomiony w Świętochłowicach tym razem przy ul. Dworcowej 23, natomiast siedziba firmy pozostaje w Bytomiu.

     Obecnie oprócz ukierunkowania działalności na serwis komputerowy (obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i zapewniamy pełną informatyczną obsługę firm), zajmujemy się sprzedażą internetową i stacjonarną szerokiego asortymentu z branży elektronicznej (podzespołów i akcesoriów komputerowych, produktów AGD, sprzętu Car Audio, osprzętu fotograficznego, satelitarnego i nie tylko).

     Stała współpraca z dużymi firmami przyniosła nam bogate doświadczenie dzięki któremu możemy dziś zagwarantować solidną i rzetelną obsługę oraz otwarcie na potrzeby klienta. Pośród firm z którymi mieliśmy okazję współpracować wyróżnić możemy m.in. SSI Schäfer Sp. z o.o., Lexspecjalist, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie prowadzone przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Stowarzyszenie Turystyczne Trekking Club, Biuro Podróży Index, Biuro Księgowe "KP" i wiele, wiele innych.

Zaufaj nam i sprawdź jak pracujemy a na pewno jeszcze do nas wrócisz.


Odrębną ścieżkę działalności firmy stanowi projektowanie oraz pozycjonowanie stron www, a także projektowanie grafiki 2D (plakatów, wizytówek, ulotek).

Poniżej przedstawiamy niektóre ze zrealizowanych przez nas projektów:
 • banery itp.


 • kliknij odśwież a następnie na grafikę poniżej aby zobaczyć pełną animację
  Ponadto mamy na koncie inne projekty m.in.: liczne loga np. dla firmy Lexspecialist, firmy komputerowej VAN, kursu szybkiego pisania na klawiaturze (program autorstwa jednego z naszych programistów), oraz dużą ilość projektów plakatów, ulotek i wizytówek głównie dla Stowarzyszenia Turystycznego Trekking Club, firmy Lexspecialist oraz dla Chorzowskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt:

  plakat schronisko plakat schronisko dla bezdomnych zwierząt plakat schronisko 1%
  plakat schronisko plakat schronisko plakat schronisko
  ulotka schronisko dla bezdomnych zwierząt

  Chcesz pomóc bezdomnym zwierzętom, pobierz plakaty Schroniska i powieś w swojej okolicy.
  kliknij plakat (1 i 2) aby pobrać go w formacie PDF (rozmiar A3, 300DPI, CMYK)